ארגון טיולים לחברות

החלטתם לצ’פר את עובדי החברה, לגבש אותם ולהראות להם עד כמה הם מוערכים? צאו איתנו לטיול חברה שלא יישכח במהרה. בין אם אתם יודעים בדיוק איך תרצו שהאירוע יראה או שחסרים לכם רעיונות, יועצי החברה שלנו, המתמצאים בשוק האטרקציות לפרטי פרטים, ישמחו לעזור לכם בארגון האירוע הכי מתאים.

כחברה המתמחה בשירותי תיירות, נופש ופנאי לחברות בהתאמה אישית, ניצור עבורכם את הטיול המתאים לצרכים, למטרות ולרצונות שלכם בדיוק. בין אם מדובר בפעילות גיבוש, או יום כיף מפנק, בטיול לצפון, לדרום או לירושלים – אנחנו נדאג לחוויה מגבשת ומהנה עבור עובדי החברה ונטולת ביורוקרטיה עבורכם.

הרקע של החברה שלכם, המטרות שתרצו להשיג, טווח הגילאים של הצוות – כל אלה ושאר הפרטים החשובים יילקחו בחשבון בתכנון הטיול. עבורנו, המשימה החשובה ביותר היא הבנת הצרכים והרצונות של הלקוח, ולפיהם תכנון פרטני ומדוקדק של הטיול המתאים להם ביותר.

מתכנון הקונספט, דרך בניית לו”ז, איתור האטרקציה הנכונה, ועד הדאגה בפועל לחיבור כל הפרטים הקטנים יחד – אנחנו בזזים דואגים לכם לכל, בזמינות גבוהה, ביחס אישי ותוך צמצום העלויות עד כמה שניתן. בזכות המגוון הגדול והאיכותי של המדריכים, המפעילים וספקי האטרקציות שעובדים איתנו, נוכל לספק לכם טיול חברה לא שגרתי ומפתיע, וכל זאת במחירים אטרקטיביים ותוך התאמה לתקציב שלכם.