נופש חברה

החלטתם לפנק את עובדי החברה שלכם בנופש בארץ או בחו”ל? אנחנו ניצור נופש חברה מושלם עבור העובדים, וחסר ביורוקרטיה ודאגות עבורכם. כשאנחנו דואגים לכל, התפקיד שלכם יהיה לשכוח מהעבודה לכמה ימים ולהתעסק אך ורק במנוחה, חופש והנאה.

כחברה המתמחה בשירותי תיירות, נופש ופנאי לחברות בהתאמה אישית, ניצור עבורכם נופש חברה התואם למטרות ולרצונות שלכם. אנו נותנים מענה לחברות בכל הגדלים ועם כל סוגי התקציבים, ומתמחים בכל סוגי הנופשים – מבתי מלון מפוארים בחו”ל ועד לנופש מרענן בקיבוץ או מושב. ארגון הנופש כולל גם פעילויות מגבשות לעובדי החברה ובני משפחותיהם, מופעים, סדנאות, פינוקי VIP ועוד.

כדי ליצור את הנופש שמתאים בדיוק לכם, ניקח בחשבון את כל הפרטים החשובים: הרקע של החברה, המטרות שתרצו להשיג, טווח הגילאים של הצוות, כמות המשתתפים ועוד. עבורנו, המשימה החשובה ביותר היא הבנת הצרכים והרצונות של הלקוח, ולפיהם תכנון פרטני ומדוקדק של הנופש המתאים ביותר.

אנחנו בזזים מאמינים בשירות אישי וזמינות תמידית. משלב הרעיונות, דרך התכנון ועד לחופשה עצמה, ילווה אתכם נציג אחד שיטפל בכל הפרטים, כך שהמידע שלכם יהיה מרוכז אצל ספק אחד, זמין ואדיב תמיד. בזכות המגוון הגדול והאיכותי של הספקים ובתי המלון שעובדים איתנו, נוכל לספק לכם נופש חברה לא שגרתי ומפתיע, במחירים אטרקטיביים ותוך התאמה לתקציב שלכם.