ימי גיבוש

במקום העבודה, בו רובנו מבלים יותר מאשר בכל מקום אחר, יכולה להיווצר לעיתים תחושת ניתוק ואדישות בין העובדים לבין מקום העבודה, ואפילו בתוך צוות העובדים. יציאה מהשגרה עם ימי גיבוש וכיף מחזקת את האינטראקציה בין העובדים ואת הקשר שלהם למקום העבודה, ובסופו של תהליך מובילה לעבודה אפקטיבית ומהנה יותר.

ימי הגיבוש שאנחנו מארגנים מספקים בדיוק את זה. הם כוללים משחקי אינטראקציה ועבודת צוות, המשליכים גם על העבודה השוטפת ומעניקים כלים רבים לעבודה משותפת, וזאת בצורה מהנה ולא שגרתית.

אחת המטרות העיקריות והחשובות בימי הגיבוש שאנחנו מפיקים, היא להעניק לעובדים פרספקטיבה חדשה על עמיתיהם לעבודה ולגלות להם צדדים חדשים אחד בשני, כך שיוכלו להכיר לעומק, לשפר את ההקשבה בתוך הצוות, להתחבר, ולצבור כוחות וחוויות חיוביות משותפות.

כחברה המתמחה בשירותי רווחה ופנאי לחברות בהתאמה אישית, אנו מתמצאים היטב בפעילויות הגיבוש הקיימות, ונתאים אותן לצרכי החברה שלכם. מסדנאות צחוק, דרך מעגלי מתופפים ועד סדנאות פרגון, בניית צוות ועוד, נתכנן את יום הגיבוש הנכון ביותר, ונדאג לחוויה מגבשת ומהנה עבור עובדי החברה, ונטולת ביורוקרטיה עבורכם.

בזכות המגוון הגדול והאיכותי של המפעילים והספקים שעובדים איתנו, נוכל לספק לכם יום גיבוש לא שגרתי ומפתיע, במחירים אטרקטיביים ותוך התאמה לתקציב שלכם.